Wspieranie niewidzialnych potrzebujących

8/3/2023

Fundacja AQUALANTIS: Wspieranie niewidzialnych potrzebujących

W naszych czasach tempo życia jest coraz szybsze, a presja społeczna i oczekiwanie mają wpływ na wzrost problemów emocjonalnych i psychicznych. Tymczasem takie dolegliwości często pozostają niezauważone lub są przez społeczeństwo bagatelizowane. Dlatego ważne jest, aby takie organizacje jak Fundacja AQUALANTIS, zrzeszały duże grono osób aby pomagać i uświadamiać, że choroby psychiczne i problemy emocjonalne to stany, które wpływają na ciało, umysł i duszę dotkniętego nią człowieka.

Tylko w ostatnim czasie na terenie naszego powiatu co najmniej kilka osób popełniło samobójstwo. Coraz częściej są to osoby bardzo młode. Kolejki do psychologów i psychiatrów zdają się nie mieć końca, co za tym idzie nie udaje się pomóc wielu osobom. Jeszcze więcej o swoich problemach nie mówi. Chcemy by nasza Fundacja była dla każdego, kto szuka pomocy i dla każdego, kto ma problem i boi się o nim mówić.

Fundacja AQUALANTIS jest organizacją non-profit, której misją jest wsparcie osób z problemami psychicznymi oraz praca ze zdrowym społeczeństwem celem uświadamiania i pracy z emocjami. Głównym przesłaniem AQUALANTIS jest stwierdzenie, że człowiek to całość i równie ważne jak dbanie o ciało, jest troska o umysł i duszę .

W ramach swojej misji Fundacja AQUALANTIS oferuje wiele form terapii. Indywidualne terapie są prowadzone przez zespół terapeutów, którzy dostosowują techniki i metody pomocy do potrzeb każdej osoby. Współpraca z doświadczonymi specjalistami przekłada się na szybkie efekty terapii.

Fundacja AQUALANTIS organizuje również warsztaty, które pomagają dzieciom, młodzieży i dorosłym zrozumieć emocje i uczy konstruktywnej pracy z nimi. Warsztaty wpierane są wieloma naturalnymi i innowacyjnymi metodami, które można wykorzystywać w życiu codziennym.

Wsparcie podstawowej działalności Fundacji AQUALANTIS będą tworzyć również eventy organizowane w ośrodku należącym do Fundacji o nazwie Leśny Zakątek. Odpowiednio prowadzone eventy będą również nastawione na rozwój uczestników. Z przyjemnością w Leśnym Zakątku Fundacja gościć będzie młodych twórców i organizować wystawy promując sztukę i kulturę.

Warto wspomnieć, że Fundacja AQUALANTIS działa na rzecz dobra całego społeczeństwa. Zapewnia profesjonalną pomoc w zakresie zdrowia psychicznego, przeciwdziałającą skutkom epidemii i wojny jaka toczy się tuż za naszymi granicami.

Fundacja AQUALANTIS jest wsparciem dla tych, którzy borykają się z problemami i zaburzeniami. Holistyczne podejście , naturalne metody leczenia oraz warsztaty i imprezy zapewniają kompleksową pomoc dla osób potrzebujących.

Twoje szczęście to nasza misja!